Strefa artysty

Jak zacząć współpracę

Aby rozpocząć współpracę z galerią Sopra należy przesłać drogą mailową na adres: hello@galeriasopra.com krótkie portfolio i kilka przykładowych prac lub zgłosić prace dostępną na sprzedaż poprzez przycisk Zgłoś Dzieło.

Czas oczekiwania na weryfikację to 3 dni robocze.  W przypadku akceptacji zgłoszenia na podany adres email zostanie przesłana wiadomość z odpowiednimi dokumentami- umowa o współprace i akceptacja regulaminu.

W przypadku braku akceptacji Artysta otrzyma stosowną informację także drogą mailową.

Korzyści ze współpracy

– klienci ze świata biznesu, sztuki i polityki. 
– uczestnictwo i prezentacja prac podczas wydarzeń organizowanych przez Galerię Sopra w Polsce i za granicą.
– sprzedaż prac za pośrednictwem naszych aukcji : stacjonarnych, internetowych i mobilnych. 
– postrelacje w radiu, social mediach i offline.
– kampanie marketingowe.
– mailing po wydarzeniu.
– materiały graficzne i reklamowe, katalogi i ulotki.
– filmy reklamowe.
– uczestnictwo w polskich i międzynarodowych targach sztuki.

FAQ

Zgłoszenie pracy na aukcje należy dokonać najprościej za pomocą przycisku Zgłoś Dzieło lub drogą mailową na adres: hello@galeriasopra.com. W tytule maila prosimy podać imię i nazwisko autora oraz frazę „zgłoszenie na aukcję”. Na aukcję można zgłosić dowolną ilość prac. W treści maila należy podać tytuł, wymiary, rok powstania, technikę oraz cenę autorską. Prosimy załączyć też zdjęcia prac w formacie jpg.

Zgłoszenie pracy do galerii online należy dokonać najprościej za pomocą przycisku Zgłoś Dzieło lub drogą mailową na adres: hello@galeriasopra.com. W tytule maila prosimy podać imię i nazwisko autora oraz frazę „zgłoszenie do galerii online”. Do galerii online można zgłosić dowolną ilość prac. W treści maila należy podać tytuł, wymiary, rok powstania, technikę oraz cenę autorską. Prosimy załączyć też zdjęcia prac w formacie jpg.

Prosimy o niezwłoczne poinformowanie nas drogą mailową lub telefoniczną w celu wycofania pracy z galerii.

W tej sytuacji zgodnie z zawartą umową, galerii internetowej Sopra przysługiwać będzie od Artysty kara umowna w wysokości ustalonej ceny danej pracy zamieszczonej na stronie galerii.

Ustalona cena sprzedaży pracy zostanie przekazana Artyście na rachunek bankowy do 4 tygodni. Prawo konsumenta zezwala Klientom zwracać prace do 14 dni od ich otrzymania. W przypadku pytań zapraszamy do kontaktu pod adresem hello@galeriasopra.com