Alter Ego
wystawa malarstwa

Alter Ego - wernisaż malarstwa Dariusza Skawińskiego i Dariusza Kamysa

Galeria SOPRA serdecznie zaprasza Państwa na wernisaż malarstwa dwóch niezwykle oryginalnych i utalentowanych Artystów:  Grzegorza Skawińskiego i Dariusza Kamysa. Wydarzenie odbędzie się 20 listopada we Wrocławiu gościnnie w Teatrze Muzycznym Capitol o godzinie 19:00.

Tą ekspozycją otwieramy cykl wystaw pt. “Alter Ego” poświęconych osobowościom telewizyjnym, filmowym, muzycznym, teatralnym, radiowym i literackim, które zajmują się również malarstwem lub rzeźbą.

Podczas nadchodzącego eventu na wzór bohemy XIX w., połączymy środowiska traktując spotkanie ze sztuką jako okazję do celebracji smaku życia, poprzez wzbogacenie wieczoru kunsztownym menu i odpowiednimi do okazji trunkami. Bezpośredni kontakt zarówno z dziełem jak i twórcą pozwoli wszystkim obecnym zanurzyć się w przyjemną atmosferę barwnych i poszerzających kreatywność rozmów o sztuce.

Dodatkowo, wydarzenie to uświetni muzyka na żywo w wykonaniu Grzegorza Skawińskiego oraz niespodzianka artystyczna przygotowana przez Dariusza Kamysa.

Miejsce w którym odbędzie się wernisaż również nie jest przypadkowe, gdyż nasza działalność zakłada wyjście poza ramy tradycyjnego wystawiennictwa, poza miejsca nieodmiennie kojarzone z prezentacją sztuki.

Komisarz wystawy: Barbara Demuth
Patronat medialny: Radio Ram
Partnerzy wystawy: Beckhoff Automation Sp. z o.o., 7 samurajów- Restauracja Japońska, Cafe Zinia, Wiśnia.art, Arsmedis, Majdra Studio.


……………………………………………………………

Galeria Sopra 🔽🔽🔽

Naszą misją jest promocja polskiej sztuki aktualnie tworzących artystów w kraju i za granicą. Organizujemy wystawy, sympozja oraz mobilne aukcje sztuki podczas kongresów i eventów firmowych integrując w ten sposób świat artystyczny i biznesowy. Poprzez wzajemne przenikanie się środowisk kreujemy nowe formy współpracy i inspiracji. Naszą ofertę prezentujemy zarówno w przestrzeni rzeczywistej jak i w wirtualnej.

Jedną z naszych form promowania aktualnej sztuki polskiej są wieczory aukcyjne podczas cyklicznych spotkań pt. “Sztuka i Smak”. O ich wyjątkowości świadczy obecność artystów, których dzieła są wówczas prezentowane.  Pozwala to na kontakt jednocześnie z dziełem i jego twórcą. Muzyka na żywo, nietuzinkowe menu oraz wysokiej jakości trunki dodatkowo wzbogacają event.  Licytacja to również znakomity sposób na zakup dzieła w atmosferze emocjonującej rozgrywki. Po wieczorach aukcyjnych, sztuka staje się immanentną częścią otoczenia naszych gości, przynosząc wiele wzruszeń i refleksji natury estetycznej.

Zakupione podczas eventu, wstępnie wyselekcjonowane przez SOPRA dzieła sztuki, mogą stać się zalążkiem nowej pasji czy innego niż dotychczas sposobu inwestowania.

Zdjęcia z wydarzenia